Vzpomínky na léto

7:32

Jak už jsem dneska jednou řekla ( někteří z vás to možná neslyšeli) mám chuť vzít si nějaké letní šatečky, jít si zatancovat latinskoamerické tance, dát si nějaké letní drinky a potom večer skočit (snad možná i v podnapilém stavu) do bazénu.
Vzpomínám na léto strávené na Gradači. Gradač byl výjímečný sám o sobě - už nejen proto, že mi věnoval plno zážitků a jeho jméno je velmi tajemné, ale také, proto že se mi velice nevtíravým a osobitým kouzlem vryl do paměti. Před pár minutami jsem si nalakovala nehty lakem s názvem odstínu SUMMER FRESH. Jeho barva je taková pudrová - možná spíše tělová a sehrála jednu z hlavních rolí při přehlídkách módních domů CHANEL a DIOR, ale také u všech dam v kosmetických vybaveních, které věděli, že tato barva je královnou všech barev pro končící část jara a pro mimořádně nastávající léto, které nás přivítalo hned několika dešti. Možná proto vám ho málokdo pochválí, protože ho moc nevidí. Musím vám říct, že jsem snad byla dítě štěstí, protože ani jednou nepršelo ( smaozdřejmě že na Gradači) a nebyla ani minuta, kdy by se stalo něco odporného a zlého. Až spíš s podivem jsem zírala na to jak to všechno klape. Už samotná cesta na Gradač ve mně vyvolala nepopstatelné dojmy a touhy. Při dlouhé cestě po dálnici (teď se omlouvám všem, kterých se to nějakým způsobem dotkne či snad pohorší nebo urazí) jsem snad prožila orgasmus při pohledu na drahá a luxusní auta :D .Pardón :) . Vlastnila jsem touhu a potřebu mít další cíl, který nezněl jinak než to nějaké auto vlastnit.  Gradač jsem pořád považovala za ostrova také jsem ho tak plnoprávně nazývala. Věnoval mi jeden z nejhezčích dárků k mému svátku, který jsem oslavila na Gradači. Tím dárkem byly mořské vlny. Byly největší az celý týden. Dosahovali snad výšky 2 metry pokud je to možné. Byl to neodolatelný zážitek. Díky vlnám jsem nasbírala plno mušlí, které donesli vlny až na pláž. Na to, aby jste si mohli nasbírat mušle jste museli mít potápěčské vybavení a kurz, ale já je měla zadarmo. Bohužel měla jsem plavky naprosto obyčejné a bez nápadu. Letos jsem neměla potřebu se ukazovat na koupalištích, proto jsem si žádné nekoupila. Tedy koupila, ale až v červenci - proto ten staršný výběr. Ale jsem za ně ráda, protože díky nim jsem poznala Filípka.
( Tato fotka je pro všechny, které nensáší mé diety :D -> to bylo poprvé a naposledy co jsem měla za celý rok zmrzlinu. Bohužel tam ale není vidět... :D )                                                                      
Vím, že můžu a chci z plných plic říct, že tyto prázdniny byly nejlepší jaké jsem kdy zažila. Chtěla bych to vykřičet do celého světa. Tyto zážitky už nebudou jen tak opakovatelné :)

    

You Might Also Like

0 komentářů

Počet zobrazení stránky