Slíbený článek

22:21

  Budou Vánoce, a tak jsem se rozhodla, že někomu udělám radost. Myslím, že jeden člověk v to doufá, že se jednou ten článek zde objeví. A tak se tu prostě objeví!
  Nedělejte si obavy. Tento člověk v Pardubicích nebydlí. Je z Prahy, ale pořád vás sleduje. Nemyslete si, že je to s ním tak jednoduché. Jste-li jedna z náctiletých dívek a nemáte ráda popichování kluků tak mu radši nechoďte na oči. Ze své zkušenosti říkám, že si na to zvyknete hned, ale to je pouze má zkušenost.
   Tato záhadná osoba si myslí, že ji tu pojmenuji Můj Princ číslo 2, ale omyl. Budeme mu říkat Tajemný muž. Zrovna nedávno si našel novou zálibu – opravování holčičích chyb na facebooku. Ty holky zřejmě považuje za blbky. A je jich opravdu moc. Je to jeho veliký koníček. Mohl by dělat učitele a potom se všem těm hlupákům vysmívat a cítit se velice povýšeně, ale myslím, že by ho to po chvilce přestalo bavit. Nakonec myslím, že zůstane u svých oblíbených počítačů.
   Srdce mu zaplesá hned jak v tomto textu najde chybu. ALE POZOR J. Pokud mu najdete někde chybu VY – a to už je co říct, Tajemný muž se cítí velmi dotčeně a naštvaně, zatímco vy si užíváte ten opojivý pocit vítězství! Cha.
   Ale někdy musíte polevit a začít ho mít rádi. Opravdu někdy zase není tak hnusný a dá se to sním vydržet. Ovšem moje mamka si o něm po minulé neděli myslí (tenkrát si vyšel ven s kabelkou ve tvaru ovečky), že je to asi vážně hňup. Ale přesto všechno ho musíte mít rádi. Za ta lízátka co vám koupí to stojí J.

Jo a teď nedávno mi udělal reklamu. Sice tam jsem asi 2x, ale koukněte na tom :D
http://www.youtube.com/watch?v=pqzNbwzK_sM

You Might Also Like

0 komentářů

Počet zobrazení stránky