Článek, u kterého předpokládám, že si ho většina z Vás nepřečte, protože je DLOUHÝ :D

18:35

Na začátku Vás chci upozornit, že není psaný jen tak! Je to pro mého úžasného a skvělého kamaráda, kterému toho tolik dlužím a doufám, že mu teď opravdu tedy pomůže (aspoň to tedy říkal). On je přesně typ toho muže, kterého potkáte jen jednou za život a když zjistíte, že jste ho potkali, tak Vám dojde, že by jste si ho nejraději přivlastnila pouze pro sebe a už ho nikdy nenechala odejít. Je to sobecké. Já vím, protože mně to zrovna 2x říkat nemusíte.
  Když s ním jdete ven, tak Vám naprosto vyrazí dech hned v prvních pár sekundách. Chtěli by jste vědět proč?! ON  je neodolatelný džetlmen. Otevře Vám branku, když mu někdo volá, tak se Vám 2x omluví a všude Vás pouští. Musím říct, že Vás to očaruje a to takovým způsobem, že si připadáte jako v nějakém americkém dojáku, ale přesto se dožadujete toho, aby hned neskončil. Myslím, že má dost jasno, v tom jak chce žít dál (a to na něm obdivuji nejvíce) a je naprosto originální co se týče humoru! :)
A tím myslím, že bych měla končit, protože ty ostaní a nejhezčí věci si nechám pro sebe. Lituji, ale fotky sem nedám - nevím jestli mi to je dovoleno (beru to, že byste měli velké pokoukání, ale bohužel), ale zároveň děsně lituji toho, že s ním nemám žádnou společnou fotku..

You Might Also Like

4 komentářů

Počet zobrazení stránky