Tak jo . . .

7:19

Tenhle nápad jsem dostala minulou středu. Potom jsem vám to slíbila na Instagramu, že to maximálně během čtvrtka postnu (tohle překvapení) a voaláá, ono je úterý . . . :D Teď nemám v plánu přijít s 150 výmluva, ale pravda je taková, že jsem to prostě necítila, nebylo to ono - a přesně v tohle tak trochu věřím. 


A dneska jsem cítila, že je ten správný den. Ono celkově dneska bude opravdu moc super den! Ale už nestíháááám a musím běžet pryč, tak jestli chcete dneska vědět víc, tak sledujte Insta stories, až bude odpoledne/večer trochu klid, tak vám tam řeknu víc. Tak jo. Tak se mějte a užijte si to, paaaa ❤ :)

    


You Might Also Like

7 komentářů

 1. úžasné video, mňa youtube tiež hrozne zaujal už dlho, ale mám hrozne málo času nato. Inak sa veľmi teším že si začala natáčať, dávam odber :)

  OdpovědětVymazat
 2. Skvelé video, si veľmi sympatická :)

  OdpovědětVymazat
 3. Šíleně se těším na ta videa! ♥ Držím palce, ať ti všechno vyjde, a nebo čeština byla pořád super a když občas něco, tak to bylo spíš milé a vtipné :D :)
  Taky mě někdy přepadne myšlenka, natočit nějaké video, ale když jsem někdy něco natočila, tak jednak jsem tam vypadala jak totální tele a hlas byl ještě horší :D

  Měj se v lásce,
  Janet S. ( http://janetsonrisa.blogspot.com/ )

  OdpovědětVymazat
 4. Ty jsi tak neskutečně mega moc sympatická :) Těším se na videa :) A i když si nejste v podstatě vůbec podobné, hrozně mi něčím připomínáš kamarádku :)

  OdpovědětVymazat
 5. Beru, už se těšim až se jednou vrátíš zpět a půjdem zase kafíčkovat ♥ Video parádní!
  Meet My Lovely World

  OdpovědětVymazat

Počet zobrazení stránky